z okazji Europejskiego Dnia Seniora otrzymaliśmy od SUS TRAVEL Mrzeżyno  Życzenia.png za które dziękujemy!!

UWAGA SENIORZY: Strzelecka Młodzież chce pomóc seniorom w "zakupach z dostawą pod drzwi" w tym celu proszę seniorów którzy potrzebują pomocy o kontakt telefoniczny z Przewodniczącymi Kół z terenu zamieszkania lub Zarządem Rejonu PZERiI. Telefony umieszczono poniżej.

WPROWADZAMY TELEFONICZNE DYŻURY 

Szanowni seniorzy! Nie tak miało być, a zrobiło się tak że z powodu rozszerzającej się pandemii zmuszeni jesteśmy ograniczyć naszą aktywność do niezbędnych potrzeb. Biuro Zarządu Rejonu i Kół Miasto i Osiedle zostały zamknięte do odwołania. Wszelkie związkowe tematy rozpatrywane będą po umówieniu się przez kontakt telefonicznie lub mailem.
 
Poniżej podajemy numery kontaktowe:
1. Jan Kowalczyk - Przewodniczący  Zarządu Oddz. Rejonowego - 501305930
2. Józefa Balikowska - Sekretarz Zarządu Oddz. Rejonowego - 508646776
3. Stanisława Bryndal - Skarbnik Zarządu Oddz. Rejonowego - 512677028
4. Krystyna Izworska - Przewodnicząca PZERiI Koła Miasto - 606894258
5. Zofia Kowalczyk - p.o.Przewodnicząca PZERiI Koła Osiedle - 694265099
Adres poczty e-mail: emerycirejon@strzelce.pl. W załączeniu plakat informacyjny o nieodpłatnym dowozie rzeczy refundowanych z NFZ na terenie powiatu strzeleckiego dla seniorów  Zostań w domu.


W ramach OFERTY SPECJALNEJ  Zarząd Oddziału  PZERiI w Strzelcach Opolskich organizuje Tygodniowy Turnus Rehabilitacyjny  od 29 listopada do 05 grudnia w Głuchołazach szczegóły na ogłoszeniu   Skowronek2020.

 

Zarząd Oddziału  Rejonowego PZERiI w Strzelcach Opolskich w załączeniu przedkłada PLAN wyjazdów rehabilitacyjnych i turystycznych na 2020 rok dla seniorów powiatu strzeleckiego. Prosimy o zapoznanie się z propozycjami i zgłaszanie się. szczegóły:  Planu na2020.png